Get in touch with us

We will be happy to answer your telephone inquiries from 9:00 to 16:00 on weekdays.

You can also contact us by email at touristinfo@visitbratislava.com.

We will be happy to welcome you also in person at the Tourist Information Center during the opening hours:
Monday – Friday: 09:00 – 16:00
Saturday: 10:00 – 15:00
Sunday: closed

Prečo je servis viac ako vaša káva?

Festival výberovej kávy „Two Coffee Champs Slovakia 2022“ bude prebiehať 12. – 13. 8. 2022 v bratislavskej Novej Cvernovke. Prinesie dva dni plné výberovej kávy, prednášok, workshopov a zábavy spojenej s národnými šampionátmi v príprave kávy Comandante Cup a Aeropress Championship.

Čo všetko je vlastne servis? A môžeme chápať výberovú kávu iba ako vedľajší produkt nášho servisu? To nám zodpovie Ľuboš Rácz, ktorý so svojim barom Záhir získal v roku 2014 ocenenie najlepšieho baru na Slovensku. Minulý rok sa navyše zaradil medzi 50 best discovery a na svojom konte má viac ako 33 rokov skúseností v gastronómii. Príďte si vypočuť i o tých najmenších detailoch, ktoré ovplyvnia to či sa k nám hosť vráti alebo nie.

Prednášky a predstavenia kníh sú dlhé 1 hodinu a workshopy 1,5 hodiny. V cene vstupenky dostávajú účastníci možnosť zúčastniť sa vzdelávacích prednášok, workshopov, kurzov s odborníkmi zo sveta kávy na rôzne témy a cuppingov s kávovými odborníkmi. Po zakúpení vstupenky majú možnosť zarezervovať si miesto vo vybranom programe. Každý účastník sa môže prihlásiť na maximálne 3 prednášky alebo predstavenia kníh a 1 workshop.