Get in touch with us

We will be happy to answer your telephone inquiries from 9:00 to 16:00 on weekdays.

You can also contact us by email at touristinfo@visitbratislava.com.

We will be happy to welcome you also in person at the Tourist Information Center during the opening hours:
Monday – Friday: 09:00 – 16:00
Saturday: 10:00 – 15:00
Sunday: closed

Tribute Fest 2022

Tribute Fest 2022 je druhým pokračovaním jednodňového open-air festivalu v prostredí amfiteátra v bratislavskej Rači. Ide o jediné open-air podujatie svojho druhu na Slovensku zamerané na prevzatú tvorbu tvrdších rockových a metalových žánrov.

Účinkujúci:

  • Helloween – Performed by Eufory (SK)
  • Nirvana – Nirvana SK a Laco Jakubčiak (SK)
  • KoRn – KoRn SK a Head2Down (SK)
  • Red Hot Chili Peppers – Paprikacze (CZ)
  • Guns N´Roses – Reckless Roses (HU)
  • Black Sabbath – Black Sabbath DIO (CZ)

Brány areálu sa otvárajú o 14:00 a počas sobotného popoludnia sa až k 23. večernej hodine na pódiu predvedie 6 kapiel, z toho 3 zahraničné zoskupenia. Organizátori sa v tomto ročníku rozhodli podporiť aj tvorbu slovenských umelcov, preto sa možno tešiť aj na malú ochutnávku autorskej tvorby vystupujúcich muzikantov, ktorá zaznie pomedzi svetové hity od kapiel Nirvana, Korn, či Helloween.

Lákadlom je tiež bohatá ponuka občerstvenia – burgre, langoše, priamo v areáli sa bude piecť celé prasiatko. Smäd uhasia pivné špeciály, široká ponuka račianskych vín a miešané drinky ako sa na správny letný festival patrí.

Viac informácií je dostupných na FB stránke podujatia.

Deti do 12 rokov majú vstup na festival voľný. Zdarma je vstup tiež pre držiteľov preukazu ZŤP. Šoférov poteší bezplatné parkovanie priamo pri areáli. „Podujatie je realizované s BKIS na základe spolupráce v rámci odsúhlasenej nefinančnej podpory zo strany BKIS pre žiadateľa OZ Tribute to Art – organizátora podujatia Tribute Fest 2022.“